IntercityHotel Enschede

Beschikbaarheid controleren

Enschede
sep. 25, 2026 - sep. 26, 2026
Zoek

IntercityHotel Enschede Review

Locatie

Bezienswaardigheden in de buurt

  • Volkspark 1.21 km (3970 ft)
  • TwentseWelle 1.33 km (4364 ft)
  • Jacobuskerk 560 m (1837 ft)
  • Jazzpodiun de Tor 430 m (1411 ft)
  • Toneelspelers 460 m (1509 ft)
  • Rijksmuseum Twenthe 820 m (2690 ft)
  • Brandmonument 250 m (820 ft)
  • Stadhuis en Stadsarchief Enschede 530 m (1739 ft)
  • De Kleine Willem 470 m (1542 ft)
  • Sint-Jozefkerk 620 m (2034 ft)
Meer weergeven Toon minder

Faciliteiten

Eetgelegenheden

  • Bar/ lounge
  • Lunchpakketten
  • Elektrische waterkoker

Kamers

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Mini bar
  • Geluiddichte kamers
  • Terras
  • Strijkfaciliteiten
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Diensten

  • Huishouding
  • Wasserij
  • Stomerij

Relax

  • Fietsen

Belangrijkste kenmerken

  • private parking
  • free wifi
  • non-smoking rooms
  • facilities for disabled guests
  • bar
  • good breakfast

Kamers

image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
3 guests maximum, of which 2 adults maximum
Business Plus Tweepersoonskamer Tweepersoons
Size: 24 m2
Toon de kamers

IntercityHotel Enschede FAQ

Heeft IntercityHotel Enschede een eigen parkeergarage?
Het hotel biedt eigen parkeergelegenheid op het terrein met reservering vereist voor €16,50 per dag.
Welke ontbijtopties zijn beschikbaar bij IntercityHotel Enschede?
Een ontbijtbuffet wordt geserveerd met brood, broodjes, koude vleeswaren, kaas, verse sappen, fruit, koffie en thee. De prijs is €17,50 per persoon.
Biedt IntercityHotel Enschede fietsverhuur aan?
Fietsverhuur is op het terrein beschikbaar, bewaakt met camera's en gratis.
Is er een shuttle- of transferservice van IntercityHotel Enschede naar nabijgelegen bezienswaardigheden?
Er is geen shuttle service beschikbaar; vervoersmogelijkheden omvatten nabijgelegen trein- en busstations op loopafstand.
Heeft IntercityHotel Enschede een buitenzwembad of wellnessfaciliteiten?
Het hotel beschikt niet over een zwembad, spa of wellnessfaciliteiten.
Wat zijn de specifieke kenmerken van de kamers bij IntercityHotel Enschede?
Kamers beschikken over een eigen badkamer met douche of bad, handdoeken, beddengoed en zijn uitgerust met flatscreen-tv's, gratis Wi-Fi, airconditioning en geluidsisolatie.
Hoe dicht is IntercityHotel Enschede bij lokale transportverbindingen?
Het hotel ligt op 2 minuten loopafstand van het treinstation van Enschede en bushaltes voor een gemakkelijke verbinding.
Zijn er eetgelegenheden beschikbaar op het terrein van IntercityHotel Enschede?
Een restaurant op het terrein biedt een ontbijtbuffet met brood, koude vleeswaren, kaas en drankjes; een bar/lounge is ook beschikbaar.
Biedt IntercityHotel Enschede accommodatie voor gasten met speciale toegankelijkheidsbehoeften?
Toegankelijke voorzieningen omvatten rolstoeltoegang, een verlaagde wastafel, een toilet met handgrepen en liften die de bovenste verdiepingen bedienen.
Welke veiligheidsmaatregelen zijn er getroffen in IntercityHotel Enschede?
Het hotel beschikt over CCTV in gemeenschappelijke ruimtes en buiten, brandblussers, rookmelders, sleutelkaarttoegang en 24-uurs beveiliging.

Contact Informatie

✉️ enschede@intercityhotel.com

🔗 Website

31532070000

📍 Willem Wilminkplein 5

Beleid

  • Inchecken: van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken: tot 12:00