Waldorf Astoria Ras Al Khaimah

Beschikbaarheid controleren

Ras al-Khaimah
sep. 25, 2026 - sep. 26, 2026
Zoek

Waldorf Astoria Ras Al Khaimah Review

Locatie

Bezienswaardigheden in de buurt

  • Jazira Alhamra Old Village 3.50 km (2.17 mi.)
  • Al Jazirah al Hamra Fort 3.44 km (2.14 mi.)
  • Ras Al Khaimah Tourism Development Authority 3.56 km (2.21 mi.)
  • Ras Al Khaimah Fine Arts Festival 3.50 km (2.17 mi.)
  • Jazirat al Hamra' 2.99 km (1.86 mi.)
  • Waldorf Astoria Ras Al Khaimah 10 m (33 ft)
  • golfclub Al Hamra 660 m (2165 ft)
  • Al Hamra Mall 1.52 km (4987 ft)
Meer weergeven Toon minder

Faciliteiten

Eetgelegenheden

  • Ontbijt op kamer
  • Restaurant
  • Snackbar aan het zwembad
  • Snackbar
  • Diner
  • Speciale dieetmenu's

Kamers

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Opklapbedden
  • Flat-screen TV
  • Telefoon met directe lijn
  • AM/FM wekker

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Valetparking
  • Roomservice
  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Happy hour

Relax

  • Verwarmd zwembad
  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Karaoke
  • Vermaak
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Spa en wellnesscentrum
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Jacuzzi
  • Pedicure
  • Manicure
  • Waxen
  • Lichaamsscrub
  • Gezichtsbehandelingen
  • Behandelruimte
  • Lichaamspakking
  • Rugmassage
  • Hoofdmassage
  • Complete lichaamsmassage
  • Voetmassage
  • Zwembad met uitzicht
  • Ondiep gedeelte
  • Makeup services
  • Fitnesscentrum
  • Windsurfen
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Kanoën
  • Wandelen
  • Paardrijden
  • Fietsen
  • Tennisveld
  • Golfbaan
  • Yogales
  • Sporttrainer
  • Visserij

Activiteiten voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden
  • Babyoppas/ Kinderopvang
  • Kinderwagen
  • Kinderbuffet
  • Bordspellen
  • Kinderzwembad
  • Waterglijbanen
  • Kinderspeelruimte
  • Kiderclub

Belangrijkste kenmerken

  • 3 swimming pools
  • beachfront
  • free wifi
  • family rooms
  • free parking
  • airport shuttle
  • spa and wellness center
  • bar
  • private beach area
  • exceptional breakfast

Kamers

image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
7 guests maximum, of which 7 adults maximum
Suite met 2 Slaapkamers en Uitzicht op de Oceaan Suite
Size: 238 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
4 guests maximum, of which 4 adults maximum
Suite met 1 Slaapkamer en Uitzicht op de Oceaan Suite
Size: 144 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
3 guests maximum, of which 3 adults maximum
Premier Kamer met Kingsize Bed - Uitzicht op de Oceaan Driepersoons
Size: 84 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
3 guests maximum, of which 3 adults maximum
Junior King Suite met Uitzicht op de Oceaan Suite
Size: 84 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
4 guests maximum, of which 4 adults maximum
Premium Kamer met 2 Queensize Bedden - Uitzicht op de Oceaan Vierpersoons
Size: 84 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
4 guests maximum, of which 4 adults maximum
Suite met 1 Slaapkamer en Uitzicht op de Golfbaan Suite
Size: 132 m2
Toon de kamers

Waldorf Astoria Ras Al Khaimah FAQ

Heeft Waldorf Astoria Ras Al Khaimah een privéstrand?
Het pand beschikt over een privéstrand met wit zand en ligstoelen, gelegen op ongeveer 250 yards van het hoofdgebouw.
Welke spabehandelingen zijn beschikbaar bij Waldorf Astoria Ras Al Khaimah?
De spa biedt massagebehandelingen, lichaamsbehandelingen, gezichtsbehandelingen, manicures, pedicures en lichaamsscrubs met biologische huidverzorgingsproducten.
Serveert Waldorf Astoria Ras Al Khaimah bier naast andere drankjes?
Het hotel serveert bier en een selectie van sterke dranken, cocktails en alcoholvrije dranken in verschillende uitgaansgelegenheden ter plaatse.
Kan je alsjeblieft bevestigen dat deze kamer een balkon heeft?
Alle kamers, inclusief de Family Deluxe met zeezicht, zijn voorzien van een balkon, met uitzondering van toegankelijke kamers.
Welke eetgelegenheden zijn beschikbaar bij Waldorf Astoria Ras Al Khaimah voor gasten met halfpension?
Halfpension omvat een ontbijtbuffet plus diner in het hoofd-buffetrestaurant of à la carte bij Azure, Umi en Marjan met een tegoed van 120 AED per volwassene.
Zijn er onderling verbonden kamers beschikbaar bij Waldorf Astoria Ras Al Khaimah?
Het hotel biedt onderling verbonden kamers en Royal Suites met één Kingsize bed en twee Queen size bedden, afhankelijk van beschikbaarheid.
Heeft Waldorf Astoria Ras Al Khaimah kamers op de begane grond?
Kamers bevinden zich vanaf de eerste verdieping; kamers op de begane grond zijn niet beschikbaar.
Zijn de kamers van Waldorf Astoria Ras Al Khaimah rookvrij?
Alle kamers zijn rookvrij; roken is alleen toegestaan op de gemeubileerde balkons.
Is er een magnetron in de hotelkamers of suites?
Het hotel biedt geen magnetrons in kamers of suites.
Welke activiteiten en faciliteiten zijn er ter plaatse beschikbaar voor gasten?
Gasten hebben toegang tot buitenzwembaden, privétoegang tot het strand, tennisbanen, fitnesslessen, watersportfaciliteiten en kinderclubactiviteiten.

Contact Informatie

✉️ RKTRS_AR@hilton.com

🔗 Website

72035555

📍 Vienna Street

Beleid

  • Inchecken: van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken: tot 12:00